Seo Optimizasyonu

Seo / Arama Motorları Optimizasyonu

ARAMA MOTORLARI

Seo Optimizasyonu

SEO / Arama Motorları Optimizasyonu

Klasik müşteri tiplerinden biri de, web sitesi yapıldıktan hemen sonra arama motorlarında üst sırada görünmek isteyenlerdir. Evet bunu istemek herkesin hakkı, fakat arama motorları tarafında işler ne yazık ki bu kadar çabuk yürümüyor.

Web siteniz hazırlandıktan sonra birçok seo kriteri devreye girer. Bunlardan en önemlilerinden biri domain yaşıdır. Web sitenizin kaç yaşında olduğu, web sitenizin kaç yıllık tescil edildiği bunların hepsi birer seo kriteridir.

Bu sebepler biz müşterilerimize seo konusunda tamamen gerçekçi yaklaşırız. Seo yönetimi işini aldıktan sonra arka planda onlarca belki de yüzlerce yapmamız gereken iş vardır. Öncelikle web sitenizi seo açısından bütün kriterlere uyumlu hale getirmemiz gerekir.

En önemli sorunlardan birisi de müşterilerimize seo’nun sürekli bir iş olduğunu anlatmaktır. Seo hiçbir zaman bitmez. Web siteniz var olduğu sürece seo optimizasyonu devam etmelidir.

Biz seo konusundaki birikimlerimizi tüm müşterilerimiz için sonuna kadar uygularız. Seo yönetimi anlaşmalarımızı yıllık olarak gerçekleştiririz ve müşterilerimize iyi bir sonuç için, 1 yıl süre veririz.